18:00 // ASTEARTEA 28

18:00 // ASTEARTEA 28

UNILABUR / EHULABUR

UPV/EHUko Letren Fakultateko Gela Nagusia

DIAS DE JUICIO,  Gabriel Pout. 16 min
AMETS(AK) ETA AMERIKARRA(K). BESTEA ULERTZEKO EZINTASUNETIK BEGIRADA, Ainhoa Gutiérrez. 18 min
ZIREN, Aitzol Saratxaga. 21 min
CACHORRO,  Jesús Rivera. 12 min
LA COMUNIÓN DE LA NENA,  Juan Vicente Castillejo. 10 min
VICTORIA,  Javier Blanco. 13 min
NO JUNGLE, Carmen Menéndez. 16 min
UN POETA EN LA CIUDAD, Itziar Beltrán de Guevara. 4 min

ASTEAZKENA 29

ASTEAZKENA 29

19:00 OFICIALA 1

Vital Fundazioaren Aretoa

AUSTRALIA, Lino Escalera. 14 min
MARTA NO VIENE A CENAR, Macarena Astorga. 17 min
THE NEVERENDING WALL, Silvia Carpizo. 12 min
ANGEL CAIDO, Fran Parra. 17 min
SUB TERRAE, Nayra Sanz. 7 min
VERNON WALKS, Santiago Zannou. 12 min
NI UNA SOLA LINEA, Victor Díaz Somoza. 17 min

21:00 OFICIALA 2

Vital Fundazioaren Aretoa

LOS DESHEREDADOS, Laura Ferres. 18 min
MORNING COWBOY, Fernando Pomares. 15 min
APROPIACIÓN INDEBIDA, Ana María Ferri. 9min
EL MAL, Víctor Cerdán. 13 min
TALIA, Toni Bestard. 21 min
THE APP, Julián Merino. 16 min

OSTEGUNA 30

OSTEGUNA 30

19:00 OFICIALA 3

Vital Fundazioaren Aretoa

ENEMIGOS, David Muñoz Pantiga. 9 min
LOS HOMBRES DE VERDAD NO LLORAN, Lucas Castán. 19 min
ESCALERO, Javier Gomis. 11 min
DEEP, Marta Lafuente. 2 min
ESCARABANA, Sara Casasnovas. 10 min
EL VESTIDO, Javier Marco. 13 min
THE FOURTH KINGDOM, Alex Lora y Adán Aliaga. 14 min
UN MINUTITO, Javier Macipe. 8 min
UNA CASA EN EL CAMPO, Chiqui Carabante. 10 min

21:00 OFICIALA 4

Vital Fundazioaren Aretoa

LA PIZCA, Adán Aliaga. 11 min
CONTACT, Alessandro Novelli. 8 min
TABIB, Carlo D’Ursi. 8 min
VICO BERGMAN, Chechu León y Diego Pérez. 21 min
CUCLI, Xavier Marrades. 16 min
MADRE, Rodrigo Sorogoyen. 18 min
LA DISCO RESPLANDECE, Chema García Ibarra. 12 min

OSTIRALA 1 // EUSKAL ZINENMAREN EGUNA

OSTIRALA 1 // EUSKAL ZINENMAREN EGUNA

19:00 OFIZIALA GUREAK 1

Vital Fundazioaren Aretoa

ACOGIDA, Gaizka Urresti. 12min
NUNCA PASA NADA, Javier Prieto. 7 min
ADARRAK DANTZAN, Beatriz de la Vega. 9 min
NUESTRO VIEJO Y EL MAR, Lander Camarero. 30 min
AREKA, Atxur Animazio Taldea. 7 min
LITUANIA, Iker Arce. 20 min
PRECIOUS MOMENTS, Asier Iza. 9 min

21:00 OFIZIALA GUREAK 2

Vital Fundazioaren Aretoa

TARDE PARA EL RECREO, Pablo Malo. 20 min
VERSUS, Demetrio Elorz. 8 min
APRIETA, PERO RARAMENTE AHOGA, David P. Sañudo. 15 min
ENSAYO DE VIDA, María Reyes Arias. 20 min
PLAGAN, Koldo Almandoz. 10 min
ALL I NEED IS YOU, Aitor Oñederra. 4 min
PODÉIS IR EN PAZ, Manuel Aguilar. 18 min

LARUNBATA 2

LARUNBATA 2

18:00 HEMENGOAK

Vital Fundazioaren Aretoa

BLANCO Y EN BOTELLA, Juan Arrosagaray. 11 min
EXTÁTICO, Azahara Gómez. 8 min
LLAVES, Francisco Javier Ochoaerrarte. 7 min
SALIÓ CON PRISA HACIA LA MONTAÑA, Pablo Hernando. 9 min
LA HABITACIÓN DE LAS ESTRELLAS, Ilune Díaz. 16 min
TIEMPOS MUERTOS, David P. Sañudo. 14 min

2O:00 FREAKY POWER GAUA

Vital Fundazioaren Aretoa

BORRACHO, Iñaki Reyna. 4 min
EN TU PUTA CARA, Carlos Guijarro, Sergio Candanedo. 3 min
ESTRIBILLO, Cesar Tormo. 4 min
RINGO, Adrià Pagés. 12 min
TETAS, Alex Rey. 4 min
TODA UNA VIDA, Rubén Tejerina. 11 min
EPIDEMIA, Alejandro Portaz. 9 min


IXTE EKITALDIA ETA SARI BANAKETA